РОЗКЛАД ГУРТКІВ НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

(без урахування гуртків на базі шкіл Суворовського району)

Кабінети ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Каб. 2 17.00-19.00
Стеценко Т.М.
«Країна чар.мист.»
10.00-12.00
Никулина Л.А.
«Країна чар.мист.»
17.00-20.00
Сліпченко Н.І.
Студія обр.мист
10.00-12.00
Никулина Л.А.
«Країна чар.мист.»
15.00-17.00
«Художнє мистецт.»
17.00-19.00
Стеценко Т.М.
«Країна чар.мист.»
15.00-17.00
«Юні математики 5»
Тупахіна О.Є.
17.00-20.00
Сліпченко Н.І.
Студія обр.мист.
15.00-17.00
«Художнє мистецт.»
17.00-19.00
«Країна чар.мист.»
Стеценко Т.М.
10.00-12.00
Стеценко Т.М.
«Країна чар.мист.»
12.00-15.00
Сліпченко Н.І.
Студія обр.мист.
15.00-18.00
Горошенко Л.А.
«Іграшка сувенір»
12.00-15.00
Сліпченко Н.І.
Студія обр.мист.
15.00-18.00
Горошенко Л.А.
«Іграшка сувенір»
Каб. 3 14.00-19.00
Гашимова А.Е.
Студія обр.мист.
09.00-11.00
Гашимова А.Е.
Студія обр.мист.
16.00-18.00
Калюжний В.О.
«Відеостудія»
14.00-19.00
Гашимова А.Е.
Студія обр.мист.
09.00-11.00
Гашимова А.Е.
Студія обр.мист.
16.00-18.00
Калюжний В.О.
«Відеостудія»
16.00-19.00
Калюжний В.О.
«Комп’ютерні техн.»
9.00-13.00
Дегтярьов Є.О.
«Авіа моделювання»
14.00-19.00
Калюжний В.О.
«Судно моделювання»
9.00-13.00
Дегтярьов Є.О.
«Авіа моделювання»
14.00-19.00
Калюжний В.О.
«Судно моделювання»
Каб. 7 17.00-19.00
Легкобит Г.Ю.
«Фантазія»
14.00-20.00
Бочарова Г.С.
«Ділова англ. мова»
  10.00-12.00
Кондрачук О.В.
«Я пізнаю світ»14.00-20.00
Бочарова Г.С.
«Ділова англ. мова»
10.00-12.00
Легкобит Г.Ю.
«Фантазія»
16.00-18.00
Легкобит Г.Ю.
«Фантазія»
09.00-13.00
Момотюк Г.С.
«Ділова англ. мова»
14.00-19.00
Лазарєва О.М.
«Бісероплетіння»
09.00-13.00
Момотюк Г.С.
«Ділова англ. мова»
14.00-19.00
Лазарєва О.М.
«Бісероплетіння»
Каб. 8 15.00-17.00
Дрозд Є.А.
«Робототехніка Lego»
17:00-19:00
Дрозд Є.А.
«С++ програмування»
14.00-16.00
Костенко О.В.
«Математика та ФГ»
16.00-18.00
«У світі комп’ютерів»
16.00-19.00
Калюжний В.О.
«Комп’ютерні техн.»
14.00-16.00
Костенко О.В.
«Математика та ФГ»
16.00-18.00
«У світі комп’ютерів»
15.00-17.00
Дрозд Є.А.
«Робототехніка Lego»
17.00-19.00
Дрозд Є.А.
«С++ програмування»
09.00-11.00
11.00-13.00
Дрозд Є.А.
«WEB програмування»
13.00-15.00
Дрозд Є.А.
«С++ програмування»
15.00-18.00
Калюжний Л.В.
«Робототехніка Arduino»

9.00-12.00
Слипченко Н.И.
ФОТО

12.00-15.00
Калюжний Л.В.
«Робототехніка Arduino»

15.00-17.00
17.00-19.00
Дрозд Є.А.
«WEB програмування»

Каб. 12 14.00-16.00
ПТМ
16.00-18.00
«Юні математики 5»
Тупахіна О.Є.
13. 30-19.30
Валіцька О.М.
«Дитяча анімація»
14.00-16.00
ПТМ
16.00-19.00
«Юні математики 7»
Тупахіна О.Є.
13.30-19.30
Валіцька О.М.
«Дитяча анімація»
  9.00-12.00
Слипченко Н.И.
ФОТО
15.00-18.00
Сліпченко Н.І.
Студія обр.мист.
08.00-11.00
«Юні математики»
Тупахіна О.Є.
12.00-14.00
Дрозд Є.А.
«Робототехніка Lego»
15.00-18.00
Сліпченко Н.І.
Студія обр.мист.
Каб. 13 17.00-19.00
Волкова Л.Г.
«Розвивайко»
10.00-12.00
«Перші кроки в Анг Мові»
14.30-16.30
«ПТМ з англ. мов.»
Білоконь О.В.
10.00-12.00
17.00-19.00
Кондрачук О.В.
«Розвивайко»
10.00-12.00
«Перші кроки в Анг. Мові»
14.30-16.30
«ПТМ з англ. мови»
Білоконь О.В.
10.00-12.00
17.00-19.00
Кондрачук О.В.
«Розвивайко»
10.00-12.00
Волкова Л.Г.
«Розвивайко»
12.00-18.00
Бочарова Г.С.
«Ділова англ. мова»
 

Умовні позначення:

Студія обр.мист. – Студія образотворчого мистецтва

*** *** ***
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Протягом навчального року в розклад можуть вноситися зміни в зв’язку зі зміною індивідуальних графіків роботи викладачів, додаванням нових гуртків і т.д.