Підсумки Наш пошук і творчість – тобі, Україно

Вітаємо з перемогою!

Відповідно до наказу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання «Про проведення обласних етапів Всеукраїнських виставок-конкурсів» від 29.04.2020 № 54-ОД на базі науково-технічного підрозділу у травні-червні 2020 року було організовано та проведено обласні етапи Всеукраїнських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (дистанційно).
Журі, проаналізувавши надані на конкурс роботи, відзначило високий рівень виконання робіт, їх відповідність технічним, естетичним та експозиційним вимогам. Учасники продемонстрували майстерність виконання робіт, художній смак, розуміння теми конкурсу, різноманітність в техніці виконання.
За рішенням журі обласного фестивалю-конкурсу лауреатами від СЮТ «Сігма» дипломантами І ступеня стали 14 учасників, дипломантами ІІ ступеня – 3 учасники.
Нагороджені 9 керівників:
За результатами обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» призові місця отримали:
 
1. Горошенко Людмила Афанасіївна «Іграшка – сувенір»
2. Лазарєва Оксана Михайлівна «Бісероплетіння»
3. Стеценко Тетяна Михайлівна «Паперопластика»
4. Туткевич Ірина Михайлівна «Дивосвіт творчості»
5. Валіцька Олеся Миколаївна «Юний інформатик», «Креативна майстерня»
6. Сліпченко Ніна Іванівна «Студія образотворчого мистецтва»
7. Калюжний Валерій Олександрович «Юні моделісти-конструктори»
8. Калюжний Леонід Валерійович “Робототехніка та програмування”
9. Дегтярьов Євген Олександрович «Авіамоделювання»
За результатами обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» призові місця отримали:
 
Колектив вихованців «Іграшка–сувенір» (керівник Горошенко Людмила Афанасіївна) Комунальнийпозашкільнийнавчальний заклад«Одеська станціяюних техніків«Сігма» ІІ
Колектив вихованців «Бісероплетіння» (керівник Лазарєва Оксана Михайлівна) І
Самборський Олег, Антропов Владислав «Паперопластика» (керівник Стеценко Тетяна Михайлівна) І
Бурлака Дар`я «Дивосвіт творчості» (керівник Туткевич Ірина Михайлівна) І
Кашпур Владислав «Юний інформатик» (керівник Валіцька Олеся Миколаївна) І
Дідур Назар «Креативна майстерня» (керівник Валіцька Олеся Миколаївна) І
Брикалов Вадим І
Нікулін Владислав «Початково-технічне моделювання» (керівник Тупахіна Олена Євгеніївна) ІІ
Колектив вихованців «Студія образотворчого мистецтва» (керівник Сліпченко Ніна Іванівна) І
Козировська Софія І
Колектив вихованців «Юні моделісти–конструктори» (керівник Калюжний Валерій Олександрович) Комунальний позашкільний навчальний заклад«Одеська станціяюних техніків «Сігма» І
Калюжний Григорій І
Ковтун Євген І
Сичевський Святослав,Серпіонов Микита «Компьютерні технології» (керівник Калюжний Валерій Олександрович) І
Колектив вихованців «Робототехніка та програмування» (керівник Калюжний Леонід Валерійович) І
Зубатов Євген, Дегтярьова Аліса «Авіамоделювання» (керівник Дегтярьов Євген Олександрович) ІІ
Олійник Денис «Іграшка-сувенір» (керівник Горошенко Людмила Афанасіївна) І
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.