Інтерактивне заняття «Подорож до країни «Математика»

На минулому тижні у гуртку «Початково-технічне моделювання з розвитком математичних здібностей» пройшло інтерактивне заняття «Подорож до країни «Математика». Метою цього заняття-гри є закріплення навичок додавання та віднімання у межах 100, розташування чисел у порядку спадання та зростання, повторення видів многокутників, виготовлення іграшки за зразком в техніці оригамі та залучання дітей до командних ігор.

На початку заняття провели бесіду на тему «Види транспортних засобів», згадали та пофантазували на чому можна подорожувати. Потім діти зробили човники у техніці оригамі для подорожі, поділилися на дві команди за допомогою лічилки. Один з човнів та його команда мав назву «Кмітливий», другий – «Винахідливий».

Перше завдання було на визначення капітанів команд. Правильно розв’язав задачу у віршах в команді «Кмітливий» – Артем, а в команді «Винахідливий» – Ігор. Ці хлопці стали капітанами своїх команд. Наступне завдання було саме для капітанів. Вони підтвердили свою кмітливість та надійність, тому обидві команди вирушили в дорогу впевнені в своїх силах.

Попереду їх чекала річка «Сума», бурхливі води якої так і хотіли перегорнути човни мандрівників. Але обидві команди чудово впоралися з прикладами на додавання та склали зашифроване слово, за допомогою якого вони потрапили на берег.


Далі на шляху команд було місто «Різниця». Щоб пройти до міста, треба було правильно знайти різницю чисел та скласти зашифроване слово. 


У місті мандрівники зробили привал та послухали повчальну казку від мешканців міста «Многокутник». Далі команди продовжили свою подорож і потрапили в парк «Головоломок». Там було розв’язано багато цікавих завдань: заповнення «чарівних квадратів», розв’язування логічних задач та задач-жартів на увагу, вправ на продовження послідовності та інше.


Подорож виявилася цікавою та захоплюючою, але треба було визначити команду переможців. За результатами конкурсів першими в країну «Математика» потрапила команда човна «Кмітливий». Вітаємо переможців Артема, Кіру та Лізу! 


Другою стала команда човна «Винахідливий», яка отримала заохочувальні призи. 

 


Бажаємо всім учасникам перемог у подальших змаганнях!

До нової зустрічі ,юні любителі математики та технічного моделювання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.