СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ “СІГМА” ОГОЛОШУЄ ДОБІР У ГРУПИ З ДЕЯКИХ ГУРТКІВ

01.09.2020
Увага! Шановні батьки і діти! СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ “СІГМА” ОГОЛОШУЄ ДОБІР У ГРУПИ З ДЕЯКИХ ГУРТКІВ Ми з радістю чекаємо на нових діток і підлітків, які мають бажання навчатися у нас! Зареєструватися можливо через онлайн-запис за цим посиланням Та принести свідоцтво про народження і написати заяву власноруч на станції до 8 вересня включно. СПИСОК ГУРТКІВ І… Читати далі »СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ “СІГМА” ОГОЛОШУЄ ДОБІР У ГРУПИ З ДЕЯКИХ ГУРТКІВ

Підсумки Наш пошук і творчість – тобі, Україно

25.07.2020
Вітаємо з перемогою! Відповідно до наказу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання «Про проведення обласних етапів Всеукраїнських виставок-конкурсів» від 29.04.2020 № 54-ОД на базі науково-технічного підрозділу у травні-червні 2020 року було організовано та проведено обласні етапи Всеукраїнських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш… Читати далі »Підсумки Наш пошук і творчість – тобі, Україно

КОНКУРС ФАНТАCТИЧНОГО ПРОЄКТУ “КАЛЕДОСКОП МРІЙ”

20.07.2020
Одеська станція юних техніків “Сігма” за підтримки депутата міської ради Страшного Сергія Анатолійовича оголошує конкурс фантастичного проєкту “Калейдоскоп мрій”, присвячений Дню Позашкілля та 35-річчю Одеської СЮТ “Сігма” Час проведення – з 20.07.2020 по 20.09.2020. До участі запрошуємо всіх мрійників: дітей, дорослих та сімейні команди. Всі учасники гарантовано отримають сертифікати, фіналісти та призери – дипломи, медалі та цінні подарунки. Тема… Читати далі »КОНКУРС ФАНТАCТИЧНОГО ПРОЄКТУ “КАЛЕДОСКОП МРІЙ”

Празднование масленицу в школе раннего творческого развития «Розвивайка»

04.03.2020
Ко вниманию всех поклонников мира IT-технологий и киберспорта: Седьмой сезон самого масштабного конкурса в Украине для молодежи в возрасте до 18 лет ITALENT стартует совсем скоро! На этот раз участникам Доступные 17 номинаций, таких как видеомонтаж, 2D и 3D графика, разработка игр, фотография, веб-разработка и много других. ОТДЕЛЬНЫЕ номинации является и для желающих испытать свои… Читати далі »Празднование масленицу в школе раннего творческого развития «Розвивайка»

Празднование масленицу в школе раннего творческого развития «Розвивайка»

01.03.2020
01.03.2020 года в первой и второй группе кружка “Розвивайко” состоялось празднование Масленицы Во время праздника дети: · Кратко, получили представление о происхождении самого праздника; · Приняли участие в конкурсах и эстафетах; · Отгадывали упоминания о зиму и про весну, говорили про весенние цветы, назвали их двух языках. После познавательно-развлекательной части состоялось угощение детей блинами с… Читати далі »Празднование масленицу в школе раннего творческого развития «Розвивайка»