Школа раннього творчого розвитку (ШРТР) «Розвивайко»

     Вашій дитині скоро виповнитися 5 років, і Ви задумалися про підготовку дитини до школи? Тоді сучасний освітній майданчик на базі Одеської станції юних техніків «Сігма», буде радий прийняти Вашу дитину в гурток «Развивайко».

 

     Заняття за програмою гуртка «Развивайко» спрямовані на:

 

– розвиток мови (поповнення словникового запасу дитини, розвиток зв’язного мовлення, граматичну побудову пропозицій, формування та розвиток слухового і фонематичного сприйняття);


– читання, звуко-буквений аналіз слів (вміння чітко чути і виділяти звуки дозволить дитині правильно писати слова, не пропускаючи літери, складов
е читання.)

 

письмо (постановка руки, тренування м’язів руки, правильне написання елементів букв, написання цифр, графічні диктанти).

 

– математика (формування кількісних, просторових і часових уявлень дитини, розвиток логічного мислення, пам’яті, уваги і концентрації, навчання вирішення елементарних арифметичних прикладів і завдань в межах першого десятка).

 

– ознайомлення з навколишнім світом (розширення кругозору і уявлень дітей про навколишній світ природи, розвиток інтересу до пізнання, розвиток здатності орієнтуватися в просторі і часі; розширення кругозору дітей шляхом формування знань і уявлень про життя суспільства і природному оточенні);

 

– розвиток творчих здібностей та естетичного смаку (формування навичок ручної праці: робота з папером, картоном, використання клею, ножиць, пластиліну, фарб, олівців, виготовлення виробів з природного матеріалу; формування навичок самообслуговування; розвиток уяви, фантазії дитини; розвиток дрібної моторики рук дозволить дитині навчитися писати без зайвої напруги).

 

– англійська мова (формування і розвиток слухового і фонематичного сприйняття іноземної мови, знайомство зі звуками і буквами; формування словникового запасу з основних тем (тварини, кольору, їжа, пори року, дії, родичі …).

 

            Заняття будуються з урахуванням вікових здібностей дітей даного віку, бо наші педагоги, які працюють в гуртку «Развивайко», в повній мірі усвідомлюють всю специфіку дитячої психіки і її вразливість. Саме тому ігрова форма кожного заняття приваблює і спонукає дітей з нетерпінням чекати наступного заняття.

     Наша дошкільна підготовка – це перший етап освіти Вашої дитини!

Викладачі

Кондрачук Олеся Василівна

Стеценко Тетяна Михайлівна

Білоконь Олена Вікторівна

Будні гуртка

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider