Наши друзья и помощники

Одеська міська рада

(за підтримки депутата міської ради м.Одеси Страшного Сергія Анатолійовича)

 • У 2011 році виділив кошти на ремонт в каб. №13, зробивши його комфортним для навчання дітей;
 • У 2015 році забезпечив фінансову підтримку в установці металопластикових вікон в усьому будинку СЮТ. Нашим дітям стало тепліше займатися на своїх гуртках в холодні осінні і зимові дні;
 • У 2018 році надав фінансову допомогу в облаштуванні фасаду станції, що зробило будівлю більш барвистим, а також теплим для занять в зимовий період.

 


IT-компанія “Luxoft”

(за сприяння менеджера і інтегратора проектів компанії Олексія Решті)

 • У 2016 році подарувала станції комп’ютери, завдяки чому ми змогли відновити комп’ютерне напрямок гуртків і навчати дітей основам призначеного для користувача курсу, комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та ін.


Благодійний фонд Олександра Коробчинського

(за сприяння та активної допомоги представника фонду Баркова Тетяни Володимирівни)

 • У 2017 році подарували станції дошку в каб. №13, а також забезпечують гуртки різними необхідними дрібницями для дитячої творчості, такими як: розвиваючі ігри для дошкільнят, фарби, ляльки для лялькового театру, клаптики тканини для виготовлення сувенірних іграшок і т.д.
 • Неодноразово здійснювали фінансову підтримку при проведенні фестивалю “Ми промінчики одного сонечка” (в 2017 і 2018 рр.), Яка полягала в закупівлі подарунків для особливих дітей, організації смакоти для всіх учасників фестивалю і т.д.
 • У лютому 2018 року надали набір новітньої якісних меблів, що складається з шістдесяти стільців і восьми навчальних парт для більш комфортних занять на гуртках.
 • У березні 2018 року подарували станції технічне обладнання: принтер, МФУ і ноутбук для більш зручної і швидкої роботи з документацією, технічною підготовкою до занять і т.д.
 • 30 і 31 березня спільно з СЮТ “Сигма” провели Благодійну Ярмарок “Чудотворна Майстерня”, яка була спрямована на підтримку декоративно-прикладної творчості та рукоділля в різних сферах. Частина грошей, зібрана на Ярмарку, була передана на лікування підопічної Фонду Кіри Півторак.

Тетяна Володимирівна підтримує з нами зв’язок до справжнього моменту.


Андрій Євгенович Зюзік,

директор компанії IQ Format

 • У вересні 2017 забезпечив станцію юних техніків “Сігма” першим набором для робототехніки LEGO EV3 Mindstorm, що дозволило вихованцям гуртка робототехніки отримувати нові знання і підкорювати вершини мистецтва створення, програмування і управління роботами.


ТМ “Страж”

і керівництво компанії: директор Прокуран Павло Миколайович, заступник директора Ігор Сотников

 • У грудні 2017 року поставили на станції якісні, зручні броньовані вхідні двері для того, щоб СЮТовцам було взимку – тепліше, і цілий рік – безпечніше.


Graffiti M97 Project

і його учасники – графіті-художники Ігор Матроскін і Денис Уаіт

 • У 2018 році за оновленні фасаду подарували станції чудовий “технічний” мурал, який буде прикрашати наше будівлю і залучати юних техніків, які бажають приєднатися до великої і дружної сім’ї СЮТ “Сигма”.


ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВСІМ, ХТО ПІДТРИМУЄ СТАНЦІЮ ЮНИХ ТЕХНІКІВ “СІГМА”!

МОЖЛИВО, ЗАВДЯКИ ВАШИМ І НАШИМ ЗУСИЛЬ ЗОВСІМ СКОРО З ЮНИХ гуртківці ВИРОСТУТЬ ВЕЛИКІ ТЕХНІКИ.